یادگیری مجازی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بسیاری از افراد پس از قارغ التحصیلی از دبیرستان و دانشگاه زمانی که وارد بازار کار می شوند، مشغله ذهنی بسیار زیادی پیدا میکنند که با ازدواج بیشتر شده و گاها افراد به طور کامل از محیطهای یادگیری رایج فاصله میگیرند بدون اینکه امکان یادگیری برای ایشان فراهم باشد. بسیاری مهارت ها و دانش ها هستند که از طریق یادگیری الکترونیکی قابل ارائه هستند.

یادگیری برای همه این امکان را به مخاطبان خود می دهد که در عین حال که به کار و زندگی روزمره خود مشغولند به دوران مدرسه و دانشگاه بازگردند و یادگیری را از نو آغاز کنند. یادگیری از نوعی جدید ، در این نوع یادگیری، زمان و مکان توسط فراگیر مشخص می شود و طول دوره به اندازه زمانی است که فراگیر برای دوره صرف می کند. این به معنای پویایی کامل یادگیری است. در این طرح، فراگیر می تواند به آرامش از منزل خود محتواهای آموزشی را باز کند، فیلم های آموزشی را نگاه کند و تکالیف خود را انجام دهد. از آن جالب تر آنکه می تواند با فراگیرانی ارتباط برقرار کند، و دوستان جدیدی با علایق مشابه خود بیابد و تجارب یادگیری خود را با آنها به اشتراک بگذارد.

در یادگیری برای همه، همه می آموزند و همه به هم کمک می کنند تا آگاه تر ، بروز تر و پویا تر شوند. پس همین امروز به لیست دوره ها مراجعه کنید و دوره های موردعلاقه خود را بیابید. آیا دوست داشته اید که مهارتی را کسب کنید ولی هیچگاه وقت آن را پیدا نکرده اید؟

مزایای یادگیری الکترونیکی چیست؟

در یادگیری الکترونیکی فراگیران می توانند در هر زمانی وارد دوره موردنظر شوند و دوره را پیگیری نمایند. این کار می تواند از منزل و یا هر رایانه دارای دسترسی به اینترنت پرسرعت میسر شود.

فراگیران در طرح یادگیری برای همه براساس علاقه خود دوره ها را انتخاب و دز آن ثبت نام می کنند، پس از ثبت نام کاربران به درس وارد می شوند،

یک فراگیر در یادگیری برای همه می تواند:

  • محتوای درس را گام به گام بخواند
  • تکالیفی که در هر مرحله مقرر شده است را انجام دهد
  • با فراگیران و مدرسین تبادل پیام و سوال و جواب نماید.
  • فیلم های آموزشی، فایل های صوتی و لینک های تکمیلی آموزشی را مشاهده نماید.
  • در آزمون های خودسنجی و ارزشیابی پایان دوره شرکت نماید.
  • و در نهایت در دوره های خاص،مدرک مربوطه را نیز از سازمان همکار دریافت نماید.

 

 
کلیه‌ی حقوق محفوظ است.